Wykład dr Billa Warnera oraz debata z Witoldem Gadowskim – 25 marca, Warszawa .

Luty 26th, 2017 Posted by Brak kategorii 1 comment on “Wykład dr Billa Warnera oraz debata z Witoldem Gadowskim – 25 marca, Warszawa .”

Zapraszamy Państwa serdecznie na wykład pt. „Polityczny islam – czy zagraża niemuzułmanom?” dr Billa Warnera, eksperta w dziedzinie politycznego islamu.

Wydarzenie odbędzie się 25 marca o godz. 14:00 w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie.
Po wykładzie, około godz. 16:00, zapraszamy na debatę poświęconą nowym książkom wydanym w Polsce, którą poprowadzi dziennikarz Witold Gadowski.
https://www.facebook.com/events/1834426626799315/
Sala wykładowa liczy 250 miejsc. Wstęp wolny 


Dr Bill Warner wykorzystując metody matematyczne bada źródła historyczne, dzięki temu umożliwia samodzielnie zrozumienie tekstów źródłowych islamu. Po zamachach z 11 września założył Centrum Badań nad Politycznym Islamem, które działa w Stanach Zjednoczonych oraz w wielu państwach Europy. Bill Warner jest autorem poczytnej publikacji pt. „Szariat dla niemuzułmanów”, przetłumaczonej m.in. na języki polski, niemiecki, czeski, słowacki i węgierski. W marcu ukażą się po polsku trzy kolejne książki autora: „Sira.Życie Mahometa”, „Hadisy. Sunna Mahometa” oraz „Koran w dwie godziny”. Książki te podają rzetelną informację naukową w przystępnej formie. Na świecie sprzedały się w ponad 100 000 egzemplarzy. Sam dr Warner w sposób wolny od politycznej poprawności analizuje święte dla muzułmanów teksty, pokazując niebezpieczeństwa politycznej doktryny islamu.

Witold Gadowski jest dziennikarzem, reporterem, pisarzem, poetą. Autorem i gospodarzem programu „Łowca smoków” w TVP1. Współpracownik czasopisma „W Sieci”. Twórca strony Wyspa prawdziwej wolności  i Komentrza Tygodnia na kanale You Tube. Autor „Wieży komunistów”, „Smaku wojny”, dwóch książek publicystycznych: „Lokal dla awanturnych” i „Krew nie woda” oraz współautor książki „Tragarze śmierci”.

1 comment on “Wykład dr Billa Warnera oraz debata z Witoldem Gadowskim – 25 marca, Warszawa .”

krzysiek napisał(a):

Bill Warner jest mistrzem w tej działce. Jego filmy oglądałem zawsze z wielką przyjemnością. Książki też na pewno kupię, gdyż wkraczający do Europy dzięki lewackim politykom brukselskim islam z dużym prawdopodobieństwem rozsadzi Europę od środka, a książki dra Warnera zawierają niezwykle celną analizę całej tej sytuacji pod kątem jej źródeł i praprzyczyn.

Leave a Reply

Your email address will not be published.This is a required field!