Wykład dr Billa Warnera oraz debata z Witoldem Gadowskim – 25 marca, Warszawa .

Luty 26th, 2017 Posted by Brak kategorii 1 comment on “Wykład dr Billa Warnera oraz debata z Witoldem Gadowskim – 25 marca, Warszawa .”

Zapraszamy Państwa serdecznie na wykład pt. „Polityczny islam – czy zagraża niemuzułmanom?” dr Billa Warnera, eksperta w dziedzinie politycznego islamu.

Wydarzenie odbędzie się 25 marca o godz. 14:00 w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie.
Po wykładzie, około godz. 16:00, zapraszamy na debatę poświęconą nowym książkom wydanym w Polsce, którą poprowadzi dziennikarz Witold Gadowski.
https://www.facebook.com/events/1834426626799315/
Sala wykładowa liczy 250 miejsc. Wstęp wolny 


Dr Bill Warner wykorzystując metody matematyczne bada źródła historyczne, dzięki temu umożliwia samodzielnie zrozumienie tekstów źródłowych islamu. Po zamachach z 11 września założył Centrum Badań nad Politycznym Islamem, które działa w Stanach Zjednoczonych oraz w wielu państwach Europy. Bill Warner jest autorem poczytnej publikacji pt. „Szariat dla niemuzułmanów”, przetłumaczonej m.in. na języki polski, niemiecki, czeski, słowacki i węgierski. W marcu ukażą się po polsku trzy kolejne książki autora: „Sira.Życie Mahometa”, „Hadisy. Sunna Mahometa” oraz „Koran w dwie godziny”. Książki te podają rzetelną informację naukową w przystępnej formie. Na świecie sprzedały się w ponad 100 000 egzemplarzy. Sam dr Warner w sposób wolny od politycznej poprawności analizuje święte dla muzułmanów teksty, pokazując niebezpieczeństwa politycznej doktryny islamu.

Witold Gadowski jest dziennikarzem, reporterem, pisarzem, poetą. Autorem i gospodarzem programu „Łowca smoków” w TVP1. Współpracownik czasopisma „W Sieci”. Twórca strony Wyspa prawdziwej wolności  i Komentrza Tygodnia na kanale You Tube. Autor „Wieży komunistów”, „Smaku wojny”, dwóch książek publicystycznych: „Lokal dla awanturnych” i „Krew nie woda” oraz współautor książki „Tragarze śmierci”.

Szariat – prawo wrogie niemuzułmanom.

Czerwiec 16th, 2016 Posted by Brak kategorii 0 comments on “Szariat – prawo wrogie niemuzułmanom.”
Koran i Sunna (doskonały przykład życia Mahometa) powinny być naśladowane przez całą ludzkość. (więcej…)

Dżihad – walka z niewiernymi.

Czerwiec 16th, 2016 Posted by Brak kategorii 0 comments on “Dżihad – walka z niewiernymi.”
Przede wszystkim definicją dżihadu nie jest święta wojna. Dżihad oznacza walkę (z niewiernymi) i ma wiele wymiarów. (więcej…)

Podporządkowanie – esencja islamu.

Czerwiec 16th, 2016 Posted by Brak kategorii 0 comments on “Podporządkowanie – esencja islamu.”
Islam opiera się na zasadach podporządkowania i dualizmu. Samo słowo „islam” oznacza podporządkowanie się, uległość; nie oznacza pokoju. (więcej…)

Dualizm – dlaczego islam jest wewnętrznie sprzeczny.

Czerwiec 16th, 2016 Posted by Brak kategorii 0 comments on “Dualizm – dlaczego islam jest wewnętrznie sprzeczny.”
Poważnym utrudnieniem w zrozumieniu Koranu są występujące w nim sprzeczności. Islam nazywany jest religią pokoju, a tymczasem w mediach na co dzień słyszymy o ścinaniu głów przy okrzykach „Allahu akbar”. (więcej…)

Kafir – czyli niewierny.

Czerwiec 16th, 2016 Posted by Brak kategorii 0 comments on “Kafir – czyli niewierny.”
Pierwszym krokiem do zrozumienia politycznego islamu jest poznanie właściwych słów. Język islamu jest dualistyczny. (więcej…)

Koran – czym jest?

Czerwiec 16th, 2016 Posted by Brak kategorii 0 comments on “Koran – czym jest?”
Koran twierdzi, że jest dokładnym, precyzyjnym zapisem słów jedynego Boga w całym wszechświecie. (więcej…)

Dhimmi – kategoria społeczna, która doprowadziła do upadku chrześcijaństwa na bliskim wschodzie.

Czerwiec 16th, 2016 Posted by dhimmi 0 comments on “Dhimmi – kategoria społeczna, która doprowadziła do upadku chrześcijaństwa na bliskim wschodzie.”
Każdy słyszał o podziale na muzułmanów i niemuzułmanów (kafirów), ale mało kto wie o trzeciej kategorii społecznej w islamie, czyli o dhimmi. (więcej…)

Mahomet

Czerwiec 27th, 2014 Posted by Brak kategorii 0 comments on “Mahomet”

Attractor theme is extremely customizable, fully responsive and HiDPI ready WordPress theme based on a well structured framework which allows you […]